Co to jest skala TOG? Jaki śpiworek do spania wybrać?

Sprawdź, jaką wartość TOG wybrać, aby Twój maluszek spał spokojnie przez cały rok! Wraz z narodzinami dziecka, pojawiają się także nowe obowiązki i wybory, których podjęcie może wydawać się nie lada wyzwaniem dla rodziców. Jednym z takich ważnych wyborów jest odpowiedni śpiworek do spania, który zapewni maluszkowi spokojny i bezpieczny sen. W tym artykule przyjrzymy się bliżej czym jest skala TOG i jakie wartości oferują śpiworki WhiteBee, aby pomóc Ci w dokonaniu najlepszego wyboru dla Twojego dziecka.

Sprawdź, jaką wartość TOG wybrać, aby Twój maluszek spał spokojnie przez cały rok!

Wraz z narodzinami dziecka, pojawiają się także nowe obowiązki i wybory, których podjęcie może wydawać się nie lada wyzwaniem dla rodziców. Jednym z takich ważnych wyborów jest odpowiedni śpiworek do spania, który zapewni maluszkowi spokojny i bezpieczny sen. W tym artykule przyjrzymy się bliżej czym jest skala TOG i jakie wartości oferują śpiworki WhiteBee, aby pomóc Ci w dokonaniu najlepszego wyboru dla Twojego dziecka.

Czym jest skala TOG?

Skala TOG (Thermal Overall Grade) to wskaźnik, który informuje nas o zdolności danego materiału do zatrzymywania ciepła. Im wyższa wartość TOG, tym śpiworek jest bardziej ocieplający. Z kolei niższa wartość TOG oznacza, że śpiworek jest bardziej przewiewny i odpowiedni na cieplejsze dni. Wybierając odpowiedni TOG dla śpiworka, możemy zapewnić dziecku odpowiednią temperaturę ciała w trakcie snu, co jest niezwykle istotne dla zdrowia i komfortu maluszka.

0.5 TOG – Na ciepłe lato

Wartość TOG 0.5 oznacza, że śpiworek jest bardzo lekki i przewiewny, idealny na ciepłe letnie noce. Ten rodzaj śpiworka doskonale sprawdzi się w okresie, gdy temperatury wzrastają, a maluszkowi może być gorąco nawet podczas snu. Śpiworki do spania 0.5 TOG WhiteBee wykonane są z 2 warstw delikatnej, oddychającej bawełny najwyższej jakości (bez wypełnienia), dzięki zapewniają komfortowy sen i zapobiegają przegrzaniu w gorące letnie dni i noce. Dla wielu rodziców śpiworki do spania 0.5 TOG to niezbędny wybór na gorące letnie miesiące, aby zapewnić dziecku spokojny sen bez niepotrzebnego dyskomfortu.

1 TOG  – Lato oraz ciepłe dni jesienne i wiosenne

TOG 1 to wskaźnik, który sprawdzi się zarówno latem, gdy noce są nieco chłodniejsze, jak i w okresie przejściowym między sezonami, gdy temperatura może być zmienna. Śpiworek do spania 1 TOG jest nieco bardziej ocieplający niż ten o wartości 0.5, jednak wciąż pozostaje przewiewny i lekki, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała maluszka. Jest to doskonały kompromis dla rodziców, którzy szukają wszechstronnego śpiworka, który można wykorzystywać w różnych warunkach pogodowych.

2.5 TOG – Całoroczne, szczególnie polecane w okresie między jesienią a wiosną

TOG 2.5 to najbardziej ocieplający wskaźnik w ofercie WhiteBee, idealny na chłodniejsze noce i pory roku. Ten rodzaj śpiworka zapewni maluszkowi ciepło i komfort nawet w okresie przejściowym między jesienią a wiosną, kiedy temperatura może być nieco niestabilna. Śpiworek do spania 2.5 TOG sprawdzi się również w zimniejszych miesiącach, kiedy to maluszek potrzebuje dodatkowego ogrzewania podczas snu. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, śpiworek TOG 2.5 jest gwarancją spokojnego i bezpiecznego snu przez cały rok.

Śpiworki do spania White Bee na cały rok!

Dobór odpowiedniego śpiworka na różne pory roku może wydawać się trudnym wyborem, jednak dzięki zróżnicowanej ofercie śpiworków, WhiteBee oferuje rodzicom łatwe rozwiązanie, które zapewni maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla maluszka. Wartości TOG 0.5, 1 i 2.5 pozwalają na dopasowanie śpiworka do aktualnych warunków pogodowych, gwarantując, że dziecko nie będzie ani przegrzane, ani zmarznięte podczas snu.

Jeśli zależy Ci na jakości, komforcie i zdrowym śnie Twojego maluszka, wybierz śpiworek zgodny z zaleceniami skali TOG. Dzięki produktom WhiteBee możesz mieć pewność, że Twoje dziecko zasypia w najlepszych warunkach, a Ty zyskujesz spokój i pewność, że podjęłaś/eś najlepszą decyzję dla swojej pociechy.

Dopasuj śpiworek WhiteBee do pory roku – zapewnij swojemu dziecku spokojny sen przez cały rok!